Skip to content

Dobry psycholog w Pile

Poszukujesz dobrego psychologa w Pile?

W dobie dzisiejszych czasów dbałość o swoje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie powinny być priorytetem każdego z nas. Jeżeli potrzebujesz pomocy albo potrzebuje jej ktoś z grona Twoich bliskich osób, IMAGOMED to odpowiednie miejsce służące profesjonalnym wsparciem. Korzystanie z usług psychiatrów i psychoterapeutów to w XXI wieku zjawisko powszechne. Psycholog w Pile zapewni wsparcie terapeutyczne w przypadku kryzysów natury psychicznej, a także codziennych, ciążących trudności. Jeżeli choroba lub różnego rodzaju zaburzenia utrudniają Ci funkcjonowanie, nie wahaj się poprosić o pomoc.

Dobry psycholog Piła – jak wygląda wizyta?

W razie problemów natury psychicznej jesteśmy w stanie zaoferować Tobie lub Twoim bliskim opiekę psychiatryczną oraz psychoterapeutyczną. Każdy z nas funkcjonuje zupełnie inaczej, dlatego w postawieniu diagnozy i dobraniu odpowiedniego sposobu na rozwiązanie problemu niezbędne jest rozeznanie. Nasi doświadczeni lekarze psychiatrzy łączą swoją wiedzę z profesjonalną pracą terapeutyczną. 

Jakie usługi oferuje psycholog w Pile?

W zależności od natury problemu proponujemy między innymi terapię indywidualną. Polega ona na postawieniu odpowiedniej diagnozy względem możliwych chorób lub zaburzeń. Po zidentyfikowaniu źródła problemu, przy wzięciu pod uwagę indywidualnych potrzeb, stworzony zostaje dopasowany do danej osoby plan leczenia. Psycholog w Pile zajmuje się także terapią i leczeniem uzależnień od substancji psychoaktywnych lub tych natury behawioralnej. Możliwa jest również praca w prowadzonych przez nas grupach wsparcia. Zajmujemy się integrowaniem i aktywizowaniem różnorodnych grup społecznych. Podejmujemy się także psychoterapeutycznej pracy z młodymi ludźmi, którzy borykają się z zaburzeniami zachowania lub uzależnieniami.

W czym jest w stanie pomóc dobry psycholog w Pile?

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich boryka się z depresją, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, zaburzeniami odżywiania, osobowości lub natury psychosomatycznej, albo jeżeli ma problemy z lękiem, uzależnieniami czy życiem w społeczeństwie, jesteśmy w stanie Ci pomóc. W naszej placówce możliwa jest również organizacja szkoleń prewencyjnych dla firm. Na takich szkoleniach uczymy radzenia sobie z warunkami stresowymi charakterystycznymi dla dzisiejszych czasów. Nasza wykwalifikowana kadra w sposób profesjonalny zajmie się wszelkimi problemami natury psychicznej, które utrudniają utrzymanie zadowalającej jakości życia.

POLITYKA PRYWATNOŚCIRODO
copyright ® by IMAGO MED 2020