Skip to content

Psycholog dzieci i młodzieży w Pile

Psycholog dzieci i młodzieży w Pile udzieli wsparcia młodym osobom borykającym się z różnego rodzaju problemami. W naszym Centrum Zdrowia Psychicznego pracują psychologowie oraz psychiatrzy gotowi pomóc rozwiązać Twoje problemy. Jeżeli jako rodzic zauważyłeś niepokojące zachowania u swojego dziecka – agresję, obniżony nastrój lub objawy towarzyszące zażywaniu substancji psychoaktywnych, to nie wahaj się prosić o pomoc.

Psycholog dzieci i młodzieży w Pile – wiedza, doświadczenie, empatia

Psycholog jest w stanie rozwiązać rozmaite problemy. Niekiedy wydaje Ci się, że zmartwienia Twojego dziecka nie są zbyt poważne i je lekceważysz. To duży błąd, ponieważ brak działań może doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji. Aby tego uniknąć, odwiedź wraz z dzieckiem nasze CZP IMAGOMED. Udzielimy Ci potrzebnego wsparcia. Na jakie czynniki warto zwrócić uwagę?

  • Brak akceptacji dziecka w środowisku rówieśniczym (szkolnym, pozaszkolnym).
  • Problemy z nauką i koncentracją.
  • Obniżony nastrój i apatyczność.
  • Objawy charakterystyczne dla zażywania środków psychoaktywnych ( m. in. rozszerzone źrenice, nadpobudliwość).

Znalezienie źródła problemu to klucz do sukcesu, ponieważ na tej podstawie można przeprowadzić skuteczną terapię i pozbyć się trudności. Psycholog nie ocenia i stara się zrozumieć każdy problem, dzięki temu dzieci oraz młodzież nabierają do niego pełne zaufanie i coraz chętniej opowiadają o sobie. Jeżeli masz trudności z nawiązaniem ze swoją pociechą dobrego kontaktu, to skorzystaj z usług naszego psychologa dzieci i młodzieży w Pile.

Terapia diagnostyczno-konsultacyjna

Psycholog dzieci i młodzieży w Pile przeprowadzi tzw. terapię diagnostyczno-konsultacyjną. To bardzo dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy zauważyli, że ich dzieci mają jakiś kłopot, ale nie potrafią się przed nimi otworzyć i znaleźć wspólnego języka. Psycholog w krótkim czasie zdiagnozuje problem podczas konsultacji, a następnie przedstawi rozwiązania prowadzące do jego eliminacji. W naszym Centrum Zdrowia Psychicznego pracują kompetentni specjaliści w swojej dziedzinie. Warto dostrzec zalety psychoterapii:

  • nawiązanie kontaktu z dzieckiem,
  • polepszenie ogólnego samopoczucia,
  • dotarcie do istoty problemu (tylko to pozwoli osiągnąć długotrwałe efekty).

Jeżeli czujesz, że skorzystanie z pomocy psychologa dzieci i młodzieży w Pile może być dla Ciebie pomocne, to skontaktuj się z nami. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin konsultacji i udzielimy Ci wszystkich informacji.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCIRODO
copyright ® by IMAGO MED 2020