Skip to content

Lekarz psychiatra w Pile

Poradnia psychiatryczna w Pile jest miejscem, w której otrzymasz pomoc w przypadku kłopotów z psychiką, trudnościami życiowymi, chorobami psychicznymi i innymi zaburzeniami tego typu. Zatrudnieni specjaliści dbają o Twój komfort podczas wizyty, zapewniając fachową pomoc psychiatryczną oraz psychoterapeutyczną. Stawiamy na wieloletnie doświadczenie i wiedzę lekarzy, którzy podejmują regularną pracę terapeutyczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Lekarz psychiatra – Piła

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z trudnościami w życiu, które odciskają piętno na psychice. Nie musisz obawiać się proszenia o pomoc, gdyż im wcześniej zaczniesz działać, tym szybciej pozbędziesz się zaburzeń i dyskomfortu w życiu. Lekarz psychiatra w Pile zapewnia pełną dyskrecję i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dbając o jego wygodę i spełnienie oczekiwań. Z naszą pomocą pozbędziesz się problemu. Specjaliści wybiorą korzystną dla Ciebie formę terapii oraz zapiszą odpowiednie farmaceutyki, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W naszym Centrum Zdrowia Psychicznego w Pile prowadzimy grupową terapię uzależnień oraz pomagamy osobom borykającym się z  zaburzeniami psychicznymi, m. in.

  • zaburzeniami osobowości,
  • zaburzeniami depresyjno-lękowymi,
  • zaburzeniami odżywiania,
  • nerwicą natręctw,
  • objawami psychosomatycznymi.

Rozbudowana oferta

Jeżeli poszukujesz lekarza psychiatry w Pile, znajdziesz go w naszym Centrum Zdrowia Psychicznego IMAGOMED. W czym możemy Ci pomóc?

  • Leczenie oraz terapia uzależnień – dotyczy uzależnień od alkoholu, używek, behawioralnych itp.
  • Leczenie indywidualne dla pacjentów zgodnie z potrzebami. 
  • Terapia dla młodzieży – zaburzenia zachowania, uzależnienia od substancji psychoaktywnych.
  • Kształtowanie relacji społecznych na warsztatach integracyjnych i grupach wsparcia. 

Najtrudniejszym krokiem jest poproszenie o pomoc. Nie należy lekceważyć wymienionych wyżej zaburzeń, gdyż z czasem doprowadzą one do jeszcze większych problemów. Wsparcie jest tutaj nieocenione i szybko pozwala poradzić sobie z kłopotami, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Lekarz psychiatra, działając zgodnie z wiedzą i doświadczeniem, dobierze dla Ciebie taki plan terapii i leczenia, który z pewnością będzie najskuteczniejszy oraz przyniesie pozytywne efekty.

Nie zwlekaj. Jeżeli nie czujesz się w pełni szczęśliwy, ponieważ trapią Cię problemy, z którymi nie możesz sobie poradzić w pojedynkę, skorzystaj z usług lekarza psychiatry w Pile!

 

POLITYKA PRYWATNOŚCIRODO
copyright ® by IMAGO MED 2020